Zabiegi lecznicze na odległość – Reiki

Zabiegi lecznicze na odległość

Reiki, leczenie światłem, leczenie energią Źródłową

Zapisy na sesje jasnowidzenia z Alchemią i na nasze zabiegi energetyczne, (mailem, mesenger grupy lub telefonicznie).

Więcej informacji na stronie
http://ohsisi.pl/home/sesje-jasnowidzenia-z-alchemia/

Jasnowidz Alchemia

Jak działa Reiki?

Precyzyjnie ujmując nie działam już przy pomocy Reiki.

Posługuje się Uniwersalną Energią (prana, Ki), a dokładniej to energią Źródła, dla której czas i przestrzeń nie stanowi bariery. Dlatego można dzięki niej oddziaływać na przeszłość i dzięki temu zmieniać teraźniejszość, przyszłość, oraz wysyłać energię do każdego miejsca we wszechświecie ze skutkiem natychmiastowym.

Zabieg działa na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i ducha. Uruchamia nasze naturalne procesy zdrowienia i je wzmacnia, a przy pracy z innymi procesami, intensyfikuje je i w sposób najlepszy uzdrawia, oczyszcza.

Jak się umówić?

Aby umówić się na zabieg, na mój mejl ( elff@op.pl) wyślij swoje imię i nazwisko, swój wiek i adres, pod którym będziesz odbierał zabieg. Możesz przesłać mi też zdjęcie, najlepiej aktualne. Napisz też, z czym się borykasz i z czym chcesz pracować (choroba, sytuacja życiowa lub coś innego).

Prześlij mi swój numer telefonu, bym miał do Ciebie kontakt.

Przykładowe tematy zabiegów:

  • uzdrawianie ogólne lub szczegółowe ciała fizycznego i mentalnego,
  • uzdrawianie traumatycznych zdarzeń z przeszłości,
  • inicjowanie pozytywnych zdarzeń w przyszłości,
  • pozytywne oddziaływanie/leczenie na np. Ziemi, oczyszczanie środowiska, na wzmacnianie pokoju, dobrobytu dla swojej rodziny, przyjazności w swoim mieście itp.Zastrzegam sobie prawo do odmówienia pracy z danym tematem, jeśli w mojej opinii będzie nieetyczny np. Aby dana osoba nas pokochała i weszła z nami w związek.

lecznicze-reiki

Następnie zadzwoń na mój telefon 731-333-711 lub napisz i umów się ze mną na konkretną godzinę, kiedy będzie można przeprowadzić zabieg. Na zabieg potrzebujesz czasu, kiedy będziesz mógł/mogła spokojnie się położyć lub usiąść (bez telewizora i radia – może być jakaś spokojna nie absorbująca muzyka).

Przed samym zabiegiem

Jeśli kilkakrotnie nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem zajęty. Prześlij mi esemesa z wiadomością, a oddzwonię jak będę mógł.

Czas zabiegu – 20-30 minut,

Cena: 35 zł (nr konta poniżej) płatne przed zabiegiem u nowych osób.

O mnie

Pierwsze dwie inicjacje Reiki otrzymałem około 20 lat temu, a mistrzowską kilka lat później. Jednak dopiero w ostatnim czasie zająłem się tym na szerszą skalę, dzięki nieoczekiwanej chorobie i pewnemu splotowi wydarzeń, który mnie do tego skłonił.

Oprócz tego prawie 20 lat stosuję różne metody medytacyjne (zen 20 lat, Wadżrajana/Dzogczen 7 lat), taichi, joga i wiele innych.

Uczestniczyłem we wszelkiego rodzaju warsztatach i szkołach „samorozwoju”, leczenia, terapii i pracy z ciałem: np. psychologia, masaż, szamanizm, tantra, seksualność i wiele, wiele innych.

Obecnie odcinam się w energii od jakichkolwiek  linii przekazu, nauczycieli, bóstw itp, a pracuje tylko ze swoja energią i energią Źródłową

Nr konta

Karol Bazgier

45 1160 2202 0000 0002 2861 2504

 

Więcej zabiegów na odległość:

 

141572_1021-kopia
Zabieg leczniczy na odległość